ایران سرور
اپل

آیفون 12 در نهایت با صفحه نمایش 120 هرتزی وارد می شود

کسب درآمد

زمانی که کمپانی اپل چند سال پیش برای اولین بار IPad PRO را معرفی کرد؛ یکی از شاخصه های مهم آن تبلت این بود که از یک صفحه نمایش 120 هرتز بهره می برد. با این صفحه نمایش انیمیشن های بسیار روانی را درهنگام استفاده از تبلت شاهد خواهید بود. عجیب تر آن که برخلاف شرکت های دیگر شرکت اپل از صفحه نمایش 120 هرتزی برای تلفن های هوشمند خود استفاده نمی کند. با این حال این شرایط می تواند با عرضه آیفون 12 تغییر کند. بر اساس آخرین خبر ها در شبکه های اجتماعی شرکت اپل احتمالاً یکی از تغییرات اساسی خود در صنعت گوشی موبایل را در آیفون 12 پرو مکس با باتری 4400 میلی آمپر ساعت نمایان خواهد کرد.

پس می توان نتیجه گرفت که باتری آیفون 12 پرو مکس افزایش 400میلی آمپر ساعتی را در مقایسه با مدل قبلی تجربه می کند. هم چنین گفته شده است که دلیل افزایش ظرفیت باتری برخورداری گوشی از مودم 5G و صفحه نمایش 120 هرتزی است. امسال شایعه هایی شده است که اپل از فناوری اینترنت 5G می تواند پشتیبانی کند هر چند که پشتیبانی گوشی اپل از فناوری 5G موضوع جدیدی نیست. با این حال شایعه صفحه نمایش 120 هرتزی خبر جدیدی است که تا به حال نشنیده بودید هر چند که اگر درست باشد چیز خیلی خوبی خواهد بود. البته گفته شده است که یکی از دلایلی که صفحه نمایش 120 هرتزی در بین سازندگان گوشی موبایل محبوب نیست، افزایش سرعت تخلیه باتری به خاطر این صفحه نمایش است.

با این وجود اگر یک باتری اضافی کمبود آن را جبران می کند پس بی تردید تخلیه هر باتری را که صفحه نمایش جدید دارد نیز جبران می کند. خلاصه برای این اخبار تره هم خرد نمی کنند ولی ما امیدواریم که این اخبار منتشر شده درست باشد !!!

منبع
ubergizmo
نمایش بیشتر

‫138,024 نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا