اخبار هنری

هری پاتر بازیگران اصلی فیلم های هری پاتر بعد از گذشت 18 سال+عکس

        امروزه کمتر کسی وجود دارد که با فیلم های هری پاتر بیگانه باشد. همه ما روزگاری را با این فیلم سپری کردیم و بسیاری از جوانان و نوجوانان چه در زمان پخش فیلم و چه در زمان حال تبدیل به طرفداران پر و پا قرص این سری فیلم های به یاد ماندنی شدند. در ادامه همراه ما باشید تا شما را از حال و احوال سریال هری پاتر بازیگران و اوضاع آن ها در این سری آگاه کنیم.

سری فیلم های هری پاتر از داستانی به همین نام به قلم جی.کی.رولینگ(J.K.Rowling)ساخته شدند که داستان پسری به نام همین نام را روایت میکند که از یک پدرومادر جادوگر به دنیا آمده است.اما به لطف خاله و شوهر خاله خبیثش که در خانه آنها زندگی میکند از این راز آگاه نیست. تا اینکه یک روز با نامه هایی مواجه میشود که به وسیله جغد ها به خانه شوهر خاله اش فرستاده میشوند و بعد ها از زبان غول دوست داشتنی قصه متوجه میشودبه این راز پی میبرد و وارد دنیای جادویی میشود و…

1-دنیل ردکلیف

دنیل ردکلیف در سال 2020

دنیل ردکلیف بازیگر نقش هری پاتر بود که با این فیلم ها به یک هنر پیشه با محبوبیت فوق العاده بالا تبدیل شد اما به این نکته که بازی بسیار خوب او در این فیلم ها است نیز به اندازه زیبایی داستان در محبوبیت وی نقش داشته است نیز باید اشاره کرد. از سال 2011 به بعد که با پخش آخرین قسمت این فیلم پرونده این فیلم بسته شد دنیل ردکلیف به عنوان یک بازیگر جوان و گرانقیمت در عرصه سینمای جهان مطرح بوده که نتیجه این همه محبوبیت فیلم هایی مانند: جنگل – مرد ارتشی سوئیسی- شاخ ها – عزیزانت را بکش – زن سیاه پوش و… شد.

2-اما واتسون

اما واتسون

دومین بازیگر از سری هری پاتر بازیگران اما اتسون، بازیگر نقش هرماینی گرنجر که با بودن هرماینی در تیم سه نفرا هری رون و هرماینی اونیز به شهرتی فضایی دست یافت. اما این تنها موفقیت این این بازیگر نیست و محبوبیت وی از زمانم اتمام هری پاتر تا الان کمتر نشده که هیچ بلکه بیشتر هم شده است. نام او بار ها توسط مجله های برتر دنیا در لیست زیبا ترین زنان جهان قرار گرفته است. وی همچنین در فیلم های بسیاری نیز حضورداشته است ها از آنها میتوان به: دیو ودلبر – زن کوچک – سیرکل – نوح – کولونیا – قدرت پردازش گل و  گیاه بودن و….میتوان اشاره کرد.

3-روپرت گرینت

روپرت گرینت

روپرت گرینت در سری فیلم های هری پاتر در نقش دوست صمیمی هری پاتر یعنی رون ویزلی ظاهر شد. و بازی بسیار خوبی نیز به نمایش گذاشت ودر قلب همه هواداران هری پاتر جایی برای خود باز کرد. اما افسوس که این بازیگر در دنیای بعد از هری پاتر به اندازه دو بازیگر قبلی موفق نبود و فقط یک فیلم به نام درون سپیدی را در کار نامه خود دارد. اتما این هرگز به این دلیل نیست که او دوست داشتنی نیست و هرکس که هری پاتر را دیده باشد میداند که استعداد روپرت گرینت کمتر از ردکلیف و واتسون نیست.

برچسب ها

مصطفی عالی

زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست هر کسی نغمه خود خواند و از صحنه رود صحنه پیوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن