هوش مصنوعی و روبات ها
موضوعات داغ

ربات گربه ای مارس کت(MARS CAT) برای دوستداران گربه+فیلم

ربات گربه ای رباتی جدید است. این ربات به تازگی به بازار عرضه شده است. و کاربردهای متفاوتی دارد. MarsCat رباتی هوشمند است.که مانند یک گربه خانگی جنب و جوش دارد. حتما فیلم ربات گربه ای را هم مشاهده کنید.

بنا به گفته سازندگان، این ربات گربه مانند از 6 سنسور لمسی خازنی بهره می برد. که کاملا لمسی است. اگر چانه ربات را لمس کنید. مثل یک گربه ی واقعی واکنش نشان میدهد. داخل بینی این ربات یک دوربین 5 مگاپیکسلی وجود دارد. باتری این گربه نیز در هنگام خوابیدن و نشستن حدود 5 ساعت کار می کند.

ربات گربه ای+فیلم

این ربات توانایی تشخیص 20 کلمه را دارد. نسبت به نوازش و تیمار کردن واکنش نشان می دهد و مانند گربه واقعی پاها را دراز می کند. ایجاد تعامل با آن بسیار راحت است. این ربات مثل یک گربه واقعی است. و با وجود نداشتن دفع، می تواند مدفوع خودش را مخفی کند. حرکات دیگری مانند دویدن، خوابیدن، نشستن و کشش ایجاد کردن در بدن را نیز این ربات انجام میدهد.

این ربات خیلی احساساتی است .و میتواند واکنش هایی مثل اشتیاق،گوشه گیری و یا بی محلی را با توجه به عمل کاربر انجام دهد. توانایی دیگر این ربات آن است که صاحبش میتواند بطور دلخواه آن را برنامه ریزی کند. کمپانی تولید کننده این ربات با هدف تفریح آن را تولید کرده است .و در نظر دارد با سرمایه گذاری بیشتر آن را به تولید انبوه برساند. بهای این ربات گربه ای 1299 دلار تعیین شده است. در ادامه فیلم این ربات را مشاهده کنید.

از طريق
باریتیز
منبع
تک نیوز
برچسب ها

مصطفی عالی

زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست هر کسی نغمه خود خواند و از صحنه رود صحنه پیوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن