ایران سرور
گوشی
موضوعات داغ

میز شارژر | شارژ بی سیم گوشی با میز هوشمند به همراه فیلم

کسب درآمد

از این پس میتوانید گوشی خود را با کمک میز شارژر با فناوری شارژ بی‌سیم Qi شارژ کنید. نحوه ی شارژ به این صورت است که با گذاشتن گوشی همراه و یا هر وسیله ای مثل تبلت روی آن کار شارژ بصورت بی سیم آغاز میشود. علاوه بر تکنولوژی شارژ بی سیم، چند درگاه USB نیز در این میز وجود دارد. و با اتصال به پریز برق میتواند وسیله های دیگر را نیز با کمک درگاه USB شارژ کند.

به گزارش سازنده این میز شارژر بی سیم ، میز هوشمند بی سیم Brightech Owen علاوه بر فناوری شارژ بی سیم میتواند به کمک لامپ ال ای دی 9.5 واتی خود محیط خانه را به مدت 20 هزار ساعت روشن کند. به این ترتیب این لامپ با 3 ساعت استفاده در روز عمری معادل بیست سال خواهد داشت. هیچ گرمایی در این لامپ  تولید نمی شود. و محیط را با یک نور با کیفیت روشن میکند.

این میز از دستیار صوتی الکسا برای روشن و خاموش کردن لامپ استفاده می کند.و به این ترتیب روشن و خاموش کردن محیط خانه با فرمان صوتی امکان پذیر است. کافی است تنها با گفتن جمله ,الکسا چراغ را روشن کن , چراغ این میز هوشمند را روشن کنید. و از امکانات آن استفاده کنید. قیمت این میز در سایت آمازون حدود 90 دلار برآورد می شود.

فیلم میز شارژر هوشمند

از طريق
باریتیز
منبع
تک نیوز
نمایش بیشتر

‫138,024 نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا