گوشی

نمایشگاه بین المللی بارسلون

نمایشگاه بین المللی بارسلون یک رویداد بزرگ در عرصه علم و فناوری گوشی های هوشمند تبلت ها و اینترنت همراه است. که هر ساله در شهر بارسلون اسپانیا با حضور برند های مختلف گوشی همراه برگزار می شود. که فرصت خوبی را برای مبادلات تجاری و بازرگانی فراهم می کند. در مطلب امروز همه گجت ها را بررسی می کنیم.

این نمایشگاه از روز دوشنبه 27 فوریه در شهر بارسلون اسپانیا بر پا شده است. در نمایشگاه امسال ۲۲۰۰ شرکت سازنده تلفن همراه جدیدترین محصولات خود را به نمایش گذاشته اند.

نوکیا

شرکت نوکیا با رونمایی از گوشی های قدیمی ۳۳۱۰ در رنگها و استایل های جدید جنجال به پا کرده است. این مدل برای همه ما خاطره انگیز و بیانگر اولین گوشیهای همراه هستند. برخی کارشناسان با وجود این تلفن ها در بازار موافق نیستند.

با وجود این گوشی های قدیمی نوکیا توانسته در رقابتی جدی با سامسونگ قرار گیرد. و پرمخاطب ترین و پربازدیدترین و بحث برانگیزترین برند تلفن همراه شده است. برای هر برندی افزایش بازدید توسط مخاطبان یک امتیاز بزرگ برای آن برند است.

گوشی های قدیمی نوکیا در نمایشگاه بین المللی بارسلون

به عقیده کارشناسان این گوشی ها به یکدیگر شباهت دارند. که مشکلات آن ها هم شبیه هم است. نوکیا در سال های اخیر تلاش کرده با گوشی های اندروید سلطان بازار شود. که موفقیت چندانی هم نداشته است

گوشی های قدیمی نوکیا در نمایشگاه بین المللی بارسلون
گوشی های اندروید نوکیا

شرکت سامسونگ نیز با دو تبلت تازه در این نمایشگاه شرکت کرده است.

گوشی های قدیمی نوکیا در نمایشگاه بین المللی بارسلون
دو تبلت سامسونگ در نمایشگاه بارسلون

شرکت اسپانیایی تلفنیکا نیز در این نمایشگاه از خودروی کنترل از راه دور خود رونمایی کرده است و یک راننده در مکان نمایشگاه خودرویی را در خیابانهای بارسلون به حرکت در می آورد. این نخستین نمونه از کاربرد عملی نسل پنجم شبکه تلفن همراه برای کنترل خودرو بشمار می آید.

به عقیده این کارشناس هم اکنون شاهد پیشرفت های زیادی در صنعت گوشی همراه هستیم. از جمله شبکه نسل پنجم اینترنت همراه پیشرفت های موجود در زمینه تبلت ها و گوشی های هوشمند و… از همین رو می توان چشم انداز آینده گوشی های هوشمند و تبلت ها شبکه اینترنت همراه و ارائه دهندگان خدمات و صنعت گوشی همراه پی برد.

برچسب ها

مصطفی عالی

زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست هر کسی نغمه خود خواند و از صحنه رود صحنه پیوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن