ایران سرور
بررسی خودرو

کادیلاک گران ترین خودرو برقی خود را راهی بازار می کند

کسب درآمد

کادیلاک برای افزایش رقابت پذیری خودروهای خود، از فناوری الکتریکی استفاده خواهد کرد. شرکت خریداری شده توسط جنرال موتورز در حال ساخت یک سدان پرچمدار برقی است که شش نوع آن موجود است. رسانه های منتخب نمونه هایی از این خودرو را نشان داده اند که پلاک Celestiq روی آن ها سوار بود. درست است کادیلاک سلستیک عکاسی مجاز نبود زیرا نمونه های ویژه را در طول این رویداد برای چند سال مخفی می کنند. اما AutoBlog آن را این گونه شرح داده است که یک خودرو طویل چهار دره با یک فست بک شبیه سقف ماشین و دارای نماد های روشن در دو طرف انتهایی خودرو. این روی کرد در طراحی ظاهر خودرو این احساس را به دست می دهد که طراحان به شکل فزاینده ای به طراحی سدان های به درد نخور روی آورده اند تا مشتریانشان را علاقه مند نگه دارند. زیرا محبوبیت این نوع بدنه در بین خریداران در حال کاهش است.

یک موتور الکتریکی در مقایسه با یک موتور شش یا هشت سیلندر درون سوز فضای کم تری را اشغال می کند و سبک شناسان تا آن جا که امکان داشت چرخ های کادیلاک سلستیک خودرو را به طرف بیرون کشیدند. این به نوبه خود به سرنشینان خودرو این امکان را می دهد که فضای بیش تری در اختیار داشته باشند. فضای داخلی خودرو هنوز نشان داده نشده است اما به گفته Motor Authority این خودرو با یک کابین بزرگ چهار نفره به بازار عرضه خواهد شد. البته ما انتظار داریم که برای سرنشینان عقب خودرو صندلی هایی تجاری ارائه دهد. 

به نظر می رسد که ما توصیف کانسپت اسکالا 2016 را ارائه می دهیم. علت این است که این مدل بیانگر سبک های الهام بخش است و سبک شناسان واقعاً فکر می کردند که مدل های پیش رفته کادیلاک در دهه های 2020 باید چگونه باشد. مطالعه درباره طراحی خودرو چهار سال زمان برده است که از نظر پرچم داران خودرو یک زمان باستانی است. بنابراین نشانه های یک طراحی کلیدی در هر دو انتهای خودرو به روز شده است.

ورقه های فلزی، پلتفرم BEV3 را که شرکت جنرال موتورز به طور ویژه در حال توسعه آن برای زیر ماشین های برقی است، مخفی خواهند کرد. منبع قدرت خودرو از باتری هایی با فناوری بالا که شرکت هایی مثل بیوک،شورلت و GMC از آن استفاده می کردند، تأمین خواهد شد. همه ی مشخصات فنی خودرو زیر ذره بین است. اما ما می دانیم که ممکن است این پلتفرم یک باتری لیتیوم یونی 200 کیلو وات ساعتی داشته باشد. و البته همه ی برنامه ها واپلیکیشن های مربوط به جلو، عقب و هدایت چرخ ها را دارا باشد. کادیلاک سلستیک در عرض سه ثانیه به سرعت 60 مایل در ساعت می رسد.

به گفته وال استریت ژورنال کادیلاک این خودرو را تا نیمه سال 2022 وارد بازار خواهد کرد. یعنی احتمال دارد که تا سال 2023 اصلاً وارد سالن های نمایش نشود. این شرکت سالانه تعداد زیادی از این سدان چهار دره را تولید می کند و هر کدام یک قیمت پایه شش رقمی را خواهد داشت تا تعجب ما را چند برابر کند. به عبارت دیگر می توان گفت که این قیمت از 200000 دلار بالاتر خواهد بود. قیمتی که آن را با خودرو هایی از شرکت های بزرگ مثل رولز رویز، بنتلی هم رده می کند. کادیلاک همیشه لوکس بوده است. اما امیدواریم که این لوکس بودن را در قیمت آن نشان ندهد !!!

نمایش بیشتر

‫138,024 نظرها

  1. Ԍreat blog! Do you have any tіps aand hints for aspiring writerѕ?

    I’m һoping to start my own blog soon but I’m a
    little lost on everything. Woulⅾ yyou advise starting ԝith a free platform like WorԀpress or go for ɑ pwid option?
    There are so many choiceѕ ߋut there that I’m totally confused ..

    Any suggestions? Tһanks a ⅼot! https://wiki.icluster.cl/index.php/Usuario:SallyGame731

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا