اینترنت و ارتباطات

قفل هوشمند august | نسل مدرن قفل های هوشمند رونمایی شد

در نمایشگاه امسال نسل مدرنی از قفل های هوشمند عرضه شدند. شرکت صنایع قفل‌سازی آگو‌ست (August) یکی از برترین کمپانی های قفل سازی جهان محصولات مدرن خود را در این نمایشگاه عرضه کرد. قفل هوشمند august که از مدل های قبلی خود یعنی سری قفل‌های هوشمند پرو کوچکتر و باریک تر است، برای نصب شدن به هاب جداگانه ای نیاز ندارد و سخت افزار مورد نیاز آن برای وصل شدن به وای فای در کنار قفل تعبیه شده است.

به گزارش گروه اخبار فناوری باریتیز قفل های جدید شرکتAUGUST نیاز به تعویض کامل مغزی ندارد و تنها با تعویض نیمی از آن می توان این قفل را نصب کرد. بدین ترتیب طراحی بیرونی در به همان حالت قبلی باقی می ماند.

قفل هوشمند august با توجه به استانداردهای بین المللی ساخته و به شکل دایره ای طراحی شده است. از دیگر ویژگی شاخص قفل های جدید تشخیص باز یا بسته بودن آن با یک نگاه است. قابلیت کنترل با اپلیکیشن، کار با دستیار صوتی الکسا و اپلیکیشن HomeKit از دیگر ویژگی های بارز این قفل می باشد.

با اتصال این اپلیکیشن به برنامه Amazon Dash، در صورت کوتاه شدن عمر باتری، سفارش باتری جدید بصورت اتوماتیک انجام خواهد شد . تنظیم ورود و خروج روزانه می تواند توسط این قفل تنظیم شود به گونه ای که در ساعت های خاصی باز یا بسته شود. این قفل تا پایان سال جاری میلادی به بازار عرضه خواهد شد.

از طريق
باریتیز
منبع
تک نیوز
برچسب ها

مصطفی عالی

زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست هر کسی نغمه خود خواند و از صحنه رود صحنه پیوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن