گوشی

کلید امنیتی گوگل را با آیفون بشکنید|نرم افزار SMART LOCK برای IOS

به گزارش باریتیز و به نقل از engadjet دیگر برای استفاده از کلید امنیتی گوگل نیازی نیست حتما گوشی شما اندروید باشد. گوگل با به روزرسانی اپلیکیشن اسمارت لاک این قابلیت را برای کاربران ios هم فراهم کرده است. همان طور که می دانید آیفون خود دارای قابلیتی به نام Secure Enclave است. که یک قابلیت امنیتی در ios است. گوگل این قابلیت را با سیستم عامل اندروید تطابق داده تا بتوان آن را در سیستم عامل اندروید هم استفاده کرد.

آیفون
کلید امنیتی گوگل را با آیفون بشکنید

از این پس برای وارد شدن به اکانت خود در گوگل کروم فقط کافیست که گوشی آیفون شما در نزدیکیتان باشد. این اپلیکیشن با اتصال بلوتوث تعیین هویت دو عاملی را انجام می دهد. و اطمینان حاصل می شود که خود شما وارد حساب کاربری تان می شوید. 

البته این روش در حساب های کاربری غیر از گوگل کاربردی ندارد. ولی امنیت آن نسبت به روش ارسال پیام متنی بیشتر است. و چنان چه بخواهید دستگاه خود را مرتبا به روز رسانی کنید با دردسر مواجه می شوید. البته خرید کلید اختصاصی بلوتوث هم راه حل بدی نیست و منطقی به نظر می رسد.

این برنامه برای آی او اس عرضه شده و کاربران آیفون یا آی پد در دسترس است.

برچسب ها

مصطفی عالی

زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست هر کسی نغمه خود خواند و از صحنه رود صحنه پیوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن